Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64.Bölüm Fragmanı Hızır Avni’yi Zorluyor

Dizi Haberleri

28 Mart 2017 Salı 22:46:36

Son Güncelleme: 13/07/2018 00:21:26

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64.Bölüm Fragmanı Hızır Avni’yi Zorluyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan bölümünde, masada oturanlar, yaptıkları hatanın bedelini örgütü karşılarına alarak, onlarla savaş vermek zorunda kalarak ödemek zorunda kalıyorlar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64.Bölüm Fragmanı Hızır İstediğini Alabilecek mi?

Simsar Cemil’e düzenlenen saldırının sonuçları da ağır olmuştur. Ender’in korktuğu başına gelir ve ava giderken avlanmak durumunda kalır.

Avni ve Cemil, tüm rakipleri piyasadan silme gayelerini sürdürürken, silah ticareti işinde de tüm gücü ellerinde bulundurup, hakimiyeti ele almak istemektedir.

Hızır’ın ise yaşananlara karşı tahammülü kalmamıştır, masanın savaştığı örgüte karşı, Avni’yi de ortak hareket etmeye zorlar, etmezse de canını almakla tehdit eder.

Bu savaşta da, Avni’den beklediği düşmanını ele geçirebileceği bir adres vermesidir.

Öte yandan Ünal’da, CIA’in koruması altında olan ve istihbarattada eli kolu uzun olan Avni’yi ortadan kaldırmaktır. Avni’nin işini bitirebilirse, eski kudretine kavuşabilecektir.

Alparslan ve Ceylan ise tehlikeli bir oyunun içine atılırlar. CIA ile bir araya gelen iki isim, önemli bir pozisyona gelir. Bu tehlikeli kumarı kaybedenin sonu, felaket olacaktır.

Son Bölümde Neler Oldu?

Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni’nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır.

Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi’nin Amerika’ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan’ın gelişine göz yummuştur. Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur.

Ceylan’ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır’a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı