Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Son Bölüm Özeti 31 Ocak

Dizi Haberleri

28 Ocak 2017 Cumartesi 12:50:33

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:40:20

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Son Bölüm Özeti 31 Ocak

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün son sahnesinde Hızır Çakırbeyli, birileri tarafından kaçırılmıştı. 3 Şubat Salı günü devam edecek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55.bölüm fragmanı da merakla beklenmeye başlandı, peki fragman yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 55.Bölüm 3 Şubat

Raci Şaşmaz imzalı, Salı günlerinin değişmeyen reyting lideri Eşkiya Dünyaya Hükümdar’ın son bölümünde Hızır Çakırbeyli’nin kaçırılması büyük bir heyecan yarattı.

Hızır’ı kimin kaçırdığı, arkasında Amerikalılar’ın olup olmadığı ise merak ediliyor. Özer’i öldürmesi sonrası, Amerikalılar’ın gözden çıkardığı Hızır’ın başı dertte.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanacak yeni bölüm fragmanı, onu kimin ve neden kaçırdığını, sonrasında neler olacağını ortaya koyacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümünde Neler Olmuştu
?

Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer’i yok ederek CIA ile alenen savaş başlatmıştır. Özer’in ölümü tahmin edildiği gibi masaya huzur getirmez. Arkasında bıraktığı ortağı Ercüment, kendine yapılan yanlışı kolay kolay kabul etmeye niyeti olmayan CIA’in yeni silahı olacaktır. Bu sürpriz gelişme, zamanla toparlanmaya başlayan masanın, iyiye giden ticareti için bir tehdittir. Hızır’ın gözünü korkutmak ise öyle kolay olmayacaktır. Lider olarak masaya kurulan tuzaklara karşılık vermekte geç kalmaz. Huzur kaçırmak isteyenlere inat birlik beraberlik mesajı vermek adına organize ettikleri gecede adeta düşman çatlatacaklardır. Esra’nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas depresyondadır. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunaltır. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra’yı hala sevmektedir. Handan ve Ceylan’ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem’e düşer. Sonunda ikna olan Esra’yı evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı