Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ocak neden yok, bitti mi yeni bölüm ne zaman

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 18:13:31

Son Güncelleme: 10/01/2017 18:14:07

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ocak neden yok, bitti mi yeni bölüm ne zaman

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan kötü haber geldi. 10 Ocak tarihinde yayınlanması beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölümü bugün yayınlanacak mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ocak neden yok, bitti mi yeni bölüm ne zaman

Büyük bir merakla takip edilen EDHO’dan kötü haber geldi. 10 Ocakta yayınlanması beklenen 54.bölüm olan yeni bölüm bugün yayınlanmayacak.

Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı ve geçtiğimiz günlerde Meryem Uzerli’nin de konuk oyuncu olarak katıldığı mafya ve devlet ilişkilerini konu alan Raci Şaşmaz imzalı dizinin 54.bölümü ile ekranlara gelmesi bekleniyordu.

Son yayınlanan bölüm sonrası yeni bölümün tanıtımının yayınlanmaması da acaba yeni bölüm yayınlanmayacak mı? sorusunun sorulmasına neden olmuştu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını meraklandıran haber, ATV yayın akışının ortaya çıkması ile ortaya çıkmış oldu.

Bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümün yerine 2012 adlı sinema filmi koyuldu. Reyting konusunda bir sıkıntısı olmayan dizinin yayından kaldırılması ya da eşkiya dünyaya hükümdar olmaz’ın final yapması gibi bir durum da söz konusu değil.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölümü ile 17 Ocak Salı günü Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı