Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eskişehirli Şair Faruk Uğur’un yeni kitabı ‘Bence’ yayımlandı

Kültür Sanat

5 Ocak 2017 Perşembe 12:58:43

Eskişehirli Şair Faruk Uğur’un yeni kitabı ‘Bence’ yayımlandı

Daha önce 2 adet kitabı basılan Eskişehirli Şair Faruk Uğur’un özlü sözlerden oluşan yeni kitabı ‘Bence’ kitabı basıldı.

faruk uğur'un 3. kitabı bence yayımlandı

Eskişehir’li Şair’in bundan önce ‘Yarın’ ve ‘Yol’ ismini verdiği iki şiir kitabı yayımlanarak, sanat severlerin beğenisine sunulmuştu.

Yeni yılda, yeni bir kitabı daha basılan Faruk Uğur, yeni yayımlanan kitabı ile ilgili yaptığı açıklamada, “3. kitabım olan ‘Bence’ kitabının çok güzel özlü sözlerden oluşuyor” diye belirtti.

Ortaokul ve lise yıllarından bu yana atasözlerine, özdeyişlere ve şiirlere ilgisinin fazla olduğunu dile getiren Uğur, bu nedenle özlü sözleri ‘Bence’ adlı kitabımda topladım dedi.

Yeni kitabım yayımlanmasından mutluluk duyduğunu belirten şair, bu mutluluğum ile çevreme pozitif enerji yaydığını belirtti.

Yakın gelecekte okuyucularınayeni yeni sürprizleri olduğunu belirten Faruk Uğur, ortaokul ve lise yıllarındaki şiir sevgisinin meslek seçimini etkilediğini belirtti.

Şiire daha yakın olabilmek için edebiyat dalını seçtim ve Türkçe öğretmeni oldum. 2006 yılında Türkçe öğretmenliğinden emekli oldum. Kendimi, Eskişehir’in şiir ve edebiyat dalında kültür ve sanat faaliyetlerine adadım diye ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı