Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eski Sevgili filmi Nisan ayında vizyona giriyor!

Film Haberleri

1 Mart 2017 Çarşamba 16:51:02

Eski Sevgili filmi Nisan ayında vizyona giriyor!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve eşi ile boşanması sonrasında çok özlediği kameraların karşısına tekrar geçen Bade İşçil, yeni filmi ile sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Eski Sevgili filmi Nisan ayında vizyona giriyor!

Eşi Malkoç Sualp ile boşandıktan sonra setlere geri dönen güzel oyuncu Tolgahan Sayışman ile başrolü paylaştığı, 63 kere ayrılıp barışan çifti canlandırdıkları Eski Sevgili filmi ile Nisan’da beyazperde de izleyici karşısında olacak.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Eski Sevgili adlı filmin çekimleri tamamlanırken, hikayesi de oldukça ilginç ve bir o kadar romantik görünüyor.

Tolgahan Sayışman ‘Barış’ adında bir karaktere hayat verirken, Bade İşçil ise Barış ile 63 kere ayrılıp barışan ve Barış’ın hala unutamadığı eski sevgilisi Feride karakterine hayat veriyor.

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği filmde, ayrılıkları sonrasında 14 Şubat’ta yolları bir kez daha kesişen çift, macera dolu bir gün yaşıyorlar.

Yapımcılığını yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın üstlendiği, Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen’in de yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sadi Celil Cengiz ve Ünal Yeter’de rol alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı