Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eser Yenenler’den çapkınlık gecesine dair ilk açıklama

Magazin

10 Mayıs 2017 Çarşamba 12:28:07

Eser Yenenler’den çapkınlık gecesine dair ilk açıklama

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan konuları arasında yer alan; Eser Yenenler, Murat Boz, Nihal-Bahar Candan kardeşlerin yer aldığı partide aldatılma iddiaları gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Eser Yenenler'den çapkınlık gecesine dair ilk açıklama

Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver’i aldattığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Murat Boz, kısa süreli sessizliğin ardından açıklama yaparak, ihanet iddialarını yalanlamıştı.

Bu haberler sonrasında Murat Boz ile birlikte yaşayan Aslı Enver’in, eşyalarını toplayıp evden ayrılması ve Murat Boz’u terk ettiği söylense de, Enver’den hala bir açıklama gelmiş değil.

Villa’da yapılan partiyi organize ettiği söylenen Eser Yenenler ise, bu yaşananların sebebi olarak görülmesi sonrasında ilk kez bir açıklamada bulundu.

Sosyal medya’dan yaptığı paylaşım ile, “yuva yıkan kadın oldum” diyerek şu cümleyi paylaştı:

“Aa bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı. Söylendiği gibi 5 değil, 15 kişiydik. Bir de yuva yıkacak olsam, en yakınımdakilerden başlardım. İbo (İbrahim Büyükak) evlenmek üzere, Oğuz (Oğuzhan Koç) 2. yılı devirdi. Bir de villa kiralık. :)”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı