Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eser Yenenler Yeni Programı Şöhret Kafası Kanal D’de Başlıyor!

Magazin

1 Temmuz 2018 Pazar 10:03:19

Eser Yenenler Yeni Programı Şöhret Kafası Kanal D’de Başlıyor!

Kanal D ekranlarında bomba gibi bir program başlıyor! Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen 3 Adam’ın Eser’i, Eser Yenenler Kanal D’de Şöhret Kafası programıyla geri dönüyor! Şöhret Kafası, Kanal D ekranlarında 9 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’da başlıyor! İlk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyecek Şöhret Kafası nasıl bir program olacak? Sizler için Eser Yenenler’in sunacağı Şöhret Kafası programının içeriğini hazırladık…

3 Adam’dan Eser Yenenler ekranlara geri dönüyor! Kanal D ekranlarında tanıtımı dönen Şöhret Kafası ilk bölümüyle 9 Temmuz Pazartesi günü akşam saat 20.00’da yayınlanacak. Eser Yenenler’in sunacağı programın içeriği ne olacak? Türkiye’de alışılmış formatların dışına çıkarak renkli bir yarışma programı olacak Şöhret Kafası’nda parkurlar kurulacak, mücadele had safhaya çıkacak!

Eser Yenenler, Şöhret Kafası’nı sunarken her hafta birbirinden eğlenceli bölümleriyle Kanal D ekranlarında “Stüdyo Survivor’ı” izleyebileceğiz. Kısa süre içerisinde başlayacak olan yeni program ile seyirciler Kanal D ekranlarına kilitlenecekler.

Şöhret Kafası’nda büyük ödül henüz bilinmese de yarışmacılar bu ödülü kazanmak için kıyasıya bir mücadele verecek. Eser Yenenler’de yarışmacılara eşlik ederek kahkaha ve espri dolu programlar geçecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı