Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğün maliyeti servet değerinde!

Magazin

26 Ağustos 2017 Cumartesi 06:02:05

Son Güncelleme: 26/08/2017 04:33:48

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğün maliyeti servet değerinde!

Geçtiğimiz akşam Göcek Rixos Premium Otel’de müzik, sanat ve spor camiasından pek çok ismin katıldığı, Acun Medya Genel Koordinatörü ve Acun Ilıca’nın yakın arkadaşı Esat Yontuç’un düğünün maliyeti bir servet tutu.

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğün maliyeti servet değerinde!

Düğün için davetlilerin adeta elini cebine attırmayan Yontuç, düğüne gelen 200 davetlilerin konaklamaları için otel’den 20 adet villa tuttu. Yontuç’un görkemli düğünü için 1.5 milyon lira harcadı.

Şıklık yarışına sahne olan düğünde Gülşen Raisa-Vanessa imzası taşıyan bir gelinlik giyerken, Yontuç ise Osman Bulut Bespoke tasarım bir damatlık giydi. Çiftin düğünde şahitliklerini Acun Ilıcalı, Burcu Gülşen Mermer, Duygu Gülşen Tarablus ve Eytan Tarablus yaptı.

Düğünden önce Göcek’e gelen davetliler, denizin tadını da doyasıya çıkardılar. Gündüz, deniz ve güneşin tadını çıkaran davetliler, akşam da görkemli düğüne katıldılar.

Düğünde Hadise, Murat Boz, Eser Yenenler, Nusret Gökçe, Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin, Pelin Karahan ve tabi Şeyma Subaşı gibi önemli konuklarda yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı