Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erol Köse İntizar ve Sinem Gedik’in Videosunun tamamını açıkladı!

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 02:47:10

Erol Köse İntizar ve Sinem Gedik’in Videosunun tamamını açıkladı!

Yapımcı Erol Köse, İntizar ve Sinem Gedik’in haberleri sonrası gündemden düşmüyor. 2013 yılında İntizar Çift cinsiyetlidir açıklamasıyla ses getiren Köse, gece yarısı bir bomba daha patlattı. Sinem Gedik ve İntizar’ın videosunun tamamını bulduğunu ifade ederek detaylarını verdi.

Dr Erol Köse, 2013 yılında bir programda yaptığı İntizar çift cinsiyetlidir açıklamalarının 5 yıl sonra ortaya çıkmasıyla beraber hızlı bir dönüş yaptı. Yapımcı Köse, İnstagram hesabından Sinem Gedik ve İntizar’ın videosunun tamamını açıkladı ve o geceye ait herşeyi yazıya döktü. Erol Köse, ayrıca İntizar, Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik hakkında bilinmiyenleride anlattı.

Erol Köse yaptığı açıklamada, İntizar Sinem videosunu etik olarak yayınlamayacağım ancak, Mustafa Ceceli ve eşiyle evli olduğu dönemde Ceceli’nin çatı katında olay gerçekleşiyor. Ceceliye ihbar geliyor ve kamera koyuyor yasak ilişkiyi çekmek için. Üzücü olan odada çocukta var ve sonra çocuğu çıkartıp ilişkiye giriliyor. 3 kişide suçlu!…

Ayrıca Erol Köse, sosyal medyayı ikiye bölen kim haklı kim haksız yorumlarına “Bu sapkınlığı hele de çocuk varken evliyken aa size ne cinsel tercih diyenin anlını karışlarım! Gizli sapıklıktır, Cinsel tercih ayrı bu aydıdır açıklamalarında bulundu.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı