Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Ne zaman Bitecek

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 15:07:02

Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Ne zaman Bitecek

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş bitiyor mu? Yaz dizisi olarak Star TV ekranlarında yerini alan ve seyircisinden yayınlanan ilk 4 bölümüyle tam not almayı başaran Erkenci Kuş dizisi normal sezonda da devam edecek mi? Erkenci Kuş dizisiyle Star TV arasında kaç bölümlük sözleşme yapıldı? Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı eğlenceli dizi Erkenci Kuş’un geleceği ile ilgili bu haberi hazırladık…

Star TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren ve yayınlanan ilk 4 bölümüyle ekranlara kilitleyip seyircisinden tam not almayı başaran Erkenci Kuş dizisinin geleceği tartışılıyor. Can ve Sanem karakterleriyle ivmeyi yakalayan ve reytinglerde de başarılı sonuçlar alarak zirveyi kimselere bırakmayan Erkenci Kuş dizisi ne zaman bitecek? Erkenci Kuş dizisiyle Star TV arasındaki sözleşmeye göre kaç bölüm kaldı? Erkenci Kuş normal sezonda da yayınlanmaya devam edecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını aradık.

Erkenci Kuş dizisiyle Star TV’nin sözleşmesine göre dizi 15-20 bölümlük bir yaz dizisi olarak tasarlanmıştı. Ancak dizinin başarılı sonuçları ve senaryosuyla daha çok uzun bölümler yoluna devam etmesi muhtemel gözüküyor. Öyle ki yaz dizisi olarak planlansa da dizinin normal sezonda da yayın hayatını sürdürmesi bekleniyor. Erkenci Kuş dizisinin hayranları kısa süre içerisinde mutlu bir haber almak, dizinin normal sezonda da devam etmesini istiyorlar.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ TAMAM MI DEVAM MI DİYECEK!

Erkenci Kuş dizisinin bu hafta artık 5. bölümü ekranlarda olacak. Dizi eğer ilk 4 bölümlük performansını kalan bölümlerde de sergileyebilirse normal sezonda da yayınlanmaya devam edecek! Star TV’nin de Erkenci Kuş dizisinin reytinglerinden memnun olduğu ve dizinin normal sezonda da yayınlanmasına sıcak baktığı iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı