Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Sanem’i Demet Özdemir’in Flash Tv Görüntüleri

Magazin

3 Ağustos 2018 Cuma 14:53:30

Erkenci Kuş Sanem’i Demet Özdemir’in Flash Tv Görüntüleri

Erkenci Kuş dizisinde yakaladığı başarıyla şu sıralar adından söz ettiren Demet Özdemir, Yıllar önce Flash TV ekranlarında yayınlanan programlarda dans ettiği görüntüler olay oldu. Sosyal medyayı ikiye ayıran görüntüler sonrası Demet Özdemir henüz bir açıklama yapmadı.

Star TV ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta Sanem karakteri canlandıran Demet Özdemir’in geçmiş yıllara ait görüntüleri sosyal medyayı ikiye böldü. 2. Sayfa programında yayınlanan görüntülerde, Demet Özdemir’in geçmiş yıllara ait Flash TV ekranlarında yayınlanan programda dans ettiği görülüyor.

Demet Özdemir’in görüntüleri sosyal medyayı ikiye bölmeyi başardı. Kimisi Dansöz demesine kızarken, kimisi bu görüntüleri yayınlamasına kızdı. Demet Özdemir yükselirken, 2. sayfa programın bilerek bu görüntüleri yayınladığını iddia edenlerde mevcut.

Demet Özdemir Flash TV görüntüleri!

Zamanın en ünlü Ankaralı sanatçılarından biri olan Ayşe Dinçer, Tiki Tak Tak isimli şarkısını söylerken arkada dans edenlerden birini Esra Balamir, yakalayıp videoyu 2. sayfa programına göndererek magazin haberi yapıldı. O anlara ait görüntüler de sosyal medyayı ikiye böldü.

Tüm zamanların yaz döneminin en çok reyting alan dizisi Erkenci Kuş’ta popülerliğine popülerlik katan Demet Özdemir konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Dansöz diyen ünlü yorumcularda hayranlarını kızdırdı.

Ancak Demet Özdemir görüntülerde bir yanlış yapmıyor ve ekmeğini kazanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı