Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Salı günleri yayınlanırsa Ufak Tefek Cinayetler Ne olacak!

Dizi Haberleri

20 Temmuz 2018 Cuma 15:46:46

Erkenci Kuş Salı günleri yayınlanırsa Ufak Tefek Cinayetler Ne olacak!

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’un günü mü değişiyor? Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede seyirciden tam not almayı başaran Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümleri merakla beklenirken, dizinin günün değişeceği iddia edildi. Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı Erkenci Kuş dizisi Salı güne alınırsa yakın zamanda 2. sezonu başlayacak Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne olacak?

Star TV ekranlarının sevilen yaz dizisi Erkenci Kuş, yeni sezonda da yayın hayatını sürdürebilir! Yaz sezonunda aradığını bulan ve reytinglerde zirveyi bırakmayan Erkenci Kuş dizisi normal sezonda da yayın hayatını sürdüreceğe benziyor. Normal sezonda da yoluna devam etmesi beklenen Erkenci Kuş dizisinin yayın gününün Salı günü olacağı iddia edilirken 2. sezonu kısa süre içerisinde başlayacak Ufak Tefek Cinayetler dizisinin de Star TV’de Salı günü yayınlanıyor olması kafaları karıştırdı.

Erkenci Kuş dizisinin yayın günü ile Ufak Tefek Cinayetler 2 .sezon yayın gününün çakışması nedeniyle Star TV kanal yönetiminin nasıl bir çözüm getireceği henüz bilinmiyor. Öyle ki Erkenci Kuş dizisinin Salı günü yayınlanmaya başlayacak olmasından sonra Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonda Star TV’den ayrılabileceği ve yeni sezonda başka bir kanala transfer olacağı bile iddia ediliyor.

ERKENCİ KUŞ MU UFAK TEFEK CİNAYETLER Mİ?

Geçtiğimiz sezon tüm bölümleriyle başarılı bir grafik çizen ve seyirciden tam not almayı başaran Ufak Tefek Cinayetler dizisi, Erkenci Kuş dizisinin Salı güne alınmasıyla birlikte yeni bir yayın gününe geçebilir. Bu ihtimalde de Ufak Tefek Cinayetler dizisi farklı bir günde yayın hayatını Star TV’de sürdürebilir. Yeni sezonda Star TV’nin iki iddialı dizisinin de reyting başarısını sürdürmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı