Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Polen kimdir? Gerçek adı nedir

Özel Haber

30 Haziran 2018 Cumartesi 01:42:59

Erkenci Kuş Polen kimdir? Gerçek adı nedir

Star TV ekranlarında yaz ayları için ekrana gelen Erkenci Kuş, dizisi Polen karakterini kim canlandırıyor. Erkenci Kuş Polen karakterini canlandıran oyuncunun adı ne? Kimya Gökçe Aytaç yaşı, boyu kaç?

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ekranlara damga vuruyor. İlk bölümüyle ekrana gelen dizide en çok dikkat çeken isim Polen karakteri oldu. Erkenci Kuş Polen’in gerçek adı nedir? Yaşı kaç. Erkenci Kuş Polen’i tanıyalım.

Erkenci Kuş Polen karakterini kim canlandırıyor?

Erkenci Kuş Polen karakterini Kimya Gökçe Aytaç canlandırıyor. İlk olarak Medcezir dizisiyle karşımıza çıkan Kimya Gökçe Aytaç, devamında Yahşi Cazibe, Zeyrek ve Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde rol alan oyuncunun son dizisi Erkenci Kuş oldu.

Kimya Gökçe Aytaç kimdir? Nereli,Yaşı, Boyu

1990 Doğumlu güzel oyuncu Kimya Gökçe Aytaç, Craft oyunculuk atölyesinden mezun olmuştur. Medcezir dizisiyle başlayan ekran hayatında son olarak Servet dizisiyle izleyici karşısına geçti. 28 yaşındaki güzel oyuncu Kimya Gökçe Aytaç’ın boyu 1.75, kilosu 56 kg’dir. Oyuncuyu ilk olarak ünlü oyuncu Gökçe Özyol’un eski eşidir. 2 yıllık evlilikleri 2013 yılında boşanarak son bulmuştur.

Kimya Gökçe Aytaç Dizileri!

1- 2013 – Medcezir
2- 2014 – Yahşi Cazibe
3- 2015- Zeyrek ile Çeyrek
4- 2016 – Kertenkele
5- 2016 – Rüzgarın Kalbi
6- 2017 – İki Yalancı (İki Yalancı Pelin karakteir)
7- 2018 – Servet (Kudret’in sekreteri)
8- 2018 – Erkenci Kuş (Can Divit’in sevgilisi Polen)

Kimya Gökçe Aytaç Fotoğrafları!

1 Yorum

1 Yorum

  1. Ali

    30 Temmuz 2018 at 16:43

    Polen Kimya Gökçe AYTAÇ Türkiyenin dünyaya sunacağı EN büyük starı. Gizli hazine, paha biçilemez mücevher kutusu. Tüm fizik güzelliği, özenle ve büyük dikkatle hazırlanmış biblo, yüz güzelliği, bugüne kadar hiç bozulmamış, özel hayatındada sanaat hayatındada tüm insani özelikleri doğru ve hatasız sergilemiş ve sunmuş. Edep haya ve türkiyenin örf ve adetlerini sergilemiş. Dünyanın hızlı gelişen sanat ve teknolojik çağına farkına varan ve uyum sağlayan, Sinema ve sanatı ileri ufuklara aktarabilecek kabiliyete ve usa sahip bir sanatcı Memeleketimiz ve devletimiz için büyük armağan. Sağlam karekteri ve hanımefendili gençlerimize iyi örnek, model olacağına inanıyoruz. Sayın Kimya Gökçe AYTAÇ erkenci kuşun polenine saygı ve selemlarımızı sunarken büyük başarılar diliyoruz. Bu üstün sürekli insan olma, insan gibi kalabilme başarısından dolayı kutluyor ve güveniyoruz. Allaha yolunu açık etsin ve nazarlardan korusun diyor. Sizlere teşekkür ediyoruz.Yeni projede görmek istiyoruz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı