Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Leyla kimdir? Öznur Serçeler nereli kaç yaşında

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 16:43:21

Erkenci Kuş Leyla kimdir? Öznur Serçeler nereli kaç yaşında

Star Tv ekranlarında yaz sezonu boyunca yayınlanacak Erkenci Kuş dizisinin oyuncusu Öznur Serçeler kimdir? Erkenci Kuş dizisinin Leyla’sı kimdir? Erkenci Kuş dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Öznur Serçeler kaç yaşında, nereli, kimdir? Oyuncu Öznur Serçeler’i Erkenci Kuş’un Leyla’sını sizler için araştırdık…

Star Tv ekranlarında yaz boyunca ekranlara kilitleyecek yeni dizi Erkenci Kuş’ta rol alan ve dizinin Leyla’sı rolünü kapan Öznur Serçeler, 1987 Kayseri doğumlu. 31 yaşında olan güzel oyuncu, Mersin Devlet Konservatuarları bölümünden mezun. Ayrıca Bilkent Üniversitesi’nde Müzik ve Sahne Sanatları bölümünü de bitiren Serçeler’in kariyeri bu andan itibaren hızla yükselişe geçti. Kısa sürede ekranların tanınan ve aranan yüzü olmayı başaran Öznur Serçeler, şimdi de Erkenci Kuş dizisinde Leyla Aydın karakterine hayat verecek.

Oyunculuk kariyeri yakın geçmişe dayanan Öznur Serçeler ilk olarak dizi kariyerine Hayat Devam Ediyor ve Nuri ile başladı. Ayrıca kısa süre yer alsa da Emret Komutanım ve Boynu Bükükler gibi yapımlarda da rol alan güzel oyuncu kısa sürede ekranlara ve seyirciye kendini sevdirerek kariyer basamaklarını hızla yükseldi. 1,72 boyunda ve 56 kilo olan güzel oyuncu Kayseri’lidir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı