Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Emre kimdir? Birand Tunca yaşamı yaşı boyu

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 17:12:56

Erkenci Kuş Emre kimdir? Birand Tunca yaşamı yaşı boyu

Star TV ekranlarının yeni dizisi Erkenci Kuş’un Emresi Birand Tunca kimdir? Çukur dizisinin güzeli Dilan Çiçek Deniz’in sevgilisi Birand Tunca hayatı, nereli, yaşı ve boyu gibi tüm ayrıntıları sizler için araştırdık. Star Tv’nin yeni gözde dizisi Erkenci Kuş’ta Emre rolünü oynayacak yakışıklı oyuncunun hayat öyküsünü hazırladık…

Star TV ekranlarının yeni gözde yaz dizisi Erkenci Kuş’ta Emre karakterini oynayacak yakışıklı Birand Tunca, Çukur dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in sevgilisi. Birand Tunca, 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu! Tiyatro eğitimi alan yakışıklı oyuncu Erkenci Kuş dizisinden önce de TRT 1 de Diriliş Ertuğrul ve Hande Erçel ile Burak Deniz’in başrollerinde oynadığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde de rol almıştı.

Yakışıklı oyuncu bundan böyle Erkenci Kuş dizisinde Emre karakterine can verecek. Erkenci Kuş’un Emre’si, 1,87 boyuyla da dikkat çekiyor. Yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda aldığı Tiyatro eğitiminin ardından kariyer basamaklarını hızla tırmanmayı sürdürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı