Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Dizisi Pazar Gününe Alınacak!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 11:55:20

Erkenci Kuş Dizisi Pazar Gününe Alınacak!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş’un günü mü değişiyor? Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan ve normal sezonda da yoluna devam etmesi kesinleşen Erkenci Kuş dizisi Salı günleri yayınlanıyordu. Ancak normal sezonda Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonunun başlamasıyla Erkenci Kuş – Ufak Tefek Cinayetler dizisinin günleri çakışıyordu! Bunun için Erkenci Kuş dizisinin günü değişti!

Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak yayın hayatını sürdüren sevilen dizi Erkenci Kuş’un günü değişiyor! Yeni sezonda da yoluna devam edecek Erkenci Kuş dizisinin yayın günü Star TV’nin bir diğer sevilen, başarılı dizisi Ufak Tefek Cinayetler’le çakışıyordu. Bu nedenle Star TV kanal yönetimi Erkenci Kuş dizisinin yayın gününü değiştirdi. Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in bulunduğu Erkenci Kuş dizisi normal sezonda Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonunun başlamasının ardından Pazar gününe alınacak.

Star TV’nin başarılı dizisi Erkenci Kuş, dün akşam yayınlanan 6. bölümünün ardından devam ediyor. Haftaya Salı günü 7. bölümü yayınlanacak Erkenci Kuş dizisinin Salı gününden Pazar gününe alınması takipçilerini de sevindirdi. Pazar günü kısmen daha kolay rakiplerle rekabete girecek olan Erkenci Kuş dizisi yeni sezonda Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle birlikte Star TV ekranlarının en sevilen dizisi olacak.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erkenci Kuş dizisinin 6. bölümünde Can, iş hayatının en büyük şokunu yaşadı! Fotoğrafların çalınıp bir sitede yayınlanmasının ardından gözler Sanem’e çevrildi ancak Sanem kendisini ele vermedi! Ardından sinirle ajanstan ayrılan Can’ı bulmak Sanem’e kaldı! Sanem, Can’la romantik anlar yaşadı! Zebercet, Osman yüzünden televizyonlara çıktı, mahalleyi karıştırdı! Aylin ve Emre, Can’a karşı hain oyunlarını sürdürüyor! Bakalım Erkenci Kuş 7. bölümde neler olacak?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı