Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 19:03:04

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Star TV’nin yeni yayın hayatına başlayan yaz dizisi Erkenci Kuş, İstanbul’da mı çekiliyor? Dizinin rejisi çekimleri nerede yapıyor? Star TV Erkenci Kuş dizi seti İstanbul’un hangi semtinde kuruluyor? Erkenci Kuş yeni bölüm çekimleri hangi semtlerde yapılacak? Bu yazımızda bu soruları cevaplayacağız…

Star Tv’nin yeni dizisi Erkenci Kuş, ilk bölümünde aldığı reytingle göz doldururken, dizinin ilerisi için de umut vermesi heyecan yarattı. Yaz dizisi olarak piyasada yer bulan Erkenci Kuş dizisinin yeni sezonda da yani dönem içerisinde de yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Erkenci Kuş dizisinin çekimleri de İstanbul’un birçok değişik semtinde halen sürüyor. Erkenci Kuş dizisinin hayranları da Dizinin çekimleri nerede yapılıyor? sorularıyla internette aramalara başladı.

ERKENCİ KUŞ BÖLÜM ÇEKİMLERİ NEREDE YAPILIYOR?

Erkenci Kuş dizisinin çekimleri, İstanbul’un birçok semtinde yapılıyor. Bu semtler İstanbul’un Tuzla ve Beykoz. Tuzla’da dizide yer alan Reklam ajansı sahneleri çekilirken Beykoz Kundura fabrikasında da ev, sokak ve diğer genel sahneler çekiliyor. Erkenci Kuş dizisinin nerede çekildiği sorularına cevap Beykoz ve Tuzla’dır.

Erkenci Kuş 2. bölümüyle bu akşam yani 3 Temmuz 2018 Salı günü Star Tv’de saat 20.00’da yer alacak. Öte yandan dizinin 3. bölümü de haftaya 10 Temmuz günü yayınlanacak. Dizinin ilerleyen bölümleri de ilk bölümdeki gibi heyecan ve aşka sahne olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı