Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Dizisi Günü mü Değişti? Artık Hangi Gün Yayınlanacak?

Dizi Haberleri

9 Ağustos 2018 Perşembe 00:26:31

Erkenci Kuş Dizisi Günü mü Değişti? Artık Hangi Gün Yayınlanacak?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş yoluna dolu dizgin devam ederken Teve2’de yer alan 2. Sayfa programında Erkenci Kuş’un yayın gününün değiştirileceği iddia edildi! Erkenci Kuş dizisinin Salı günü olan yayın günü değişecek mi? Erkenci Kuş bundan böyle hangi gün yayınlanacak, Erkenci Kuş 8. bölümü hangi gün ne zaman yayınlanacak? Sizler için araştırdık…

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi yayınlanan 7 bölümüyle seyirciden tam not almayı başarmıştı! Diziyle ilgili yeni iddialar gündeme gelmeye başladı! İlk olarak 15. bölümde final yapacağı iddia edilen diziyle ilgili bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmıştı! Şimdi de Teve2 kanalında yayınlanan 2. Sayfa programında Star TV’nin Erkenci Kuş dizisinin yayın gününü değiştireceği ve Erkenci Kuş için yeni yayın günü aradığı iddia edildi.

Star TV’nin ilk sezonunu muhteşem bir sezon finali bölümüyle sona erdiren iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in de kısa süre sonra 2. sezonuna başlayacak olmasından dolayı Erkenci Kuş dizisinin gününün Salı’dan Pazar’a geçeceği ve Ufak Tefek Cinayetler’in kendi günü olan Salı gününde yayınlanmaya devam edeceği söylenmişti!

ERKENCİ KUŞ 8. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? PAZARA ALINDI MI?

Erkenci Kuş dizisinin gününün değişeceği haberlerinin ardından dizi tutkunları Erkenci Kuş 8. bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularını sormaya başladı! Erkenci Kuş 8. bölüm yine Salı günü yayınlanmaya devam edecek! Şuan için Erkenci Kuş dizisinin gününün değiştiğine dair resmi bir açıklama gelmedi. Bu sebeple Erkenci Kuş 8. bölüm 14 Ağustos Salı günü saat 20.00’da Star TV’de olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı