Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Can Divit’i Can Yaman’ın Sevgilisi kim?

Magazin

24 Temmuz 2018 Salı 15:15:06

Erkenci Kuş Can Divit’i Can Yaman’ın Sevgilisi kim?

Erkenci Kuş dizisinde izlediğimiz başrol oyuncusu Can Yaman’ın sevgilisi kim? Erkenci Kuş’un Can Divit’i Can Yaman gönlünü kime kaptırdı? Demet Özdemir ile Erkenci Kuş dizisinde harika bir uyum yakalayan Erkenci Kuş’un Can Divit’i Can Yaman’ın aşk hayatını sizler için inceledik. Can Yaman’ın kendisi gibi oyuncu olan ünlü sevgilisi bakın kim…

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş’un başarılı yakışıklı oyuncusu Can Yaman en merak edilen ünlüler arasına katılmayı başardı. Fit ve kaslı vücuduyla kızları kendisine aşık eden yakışıklı oyuncu Can Yaman bakın kimi seviyor? Yakışıklı oyuncu Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini canlandıran Demet Özdemir ile harika bir uyum yakaladı. Can Sanem aşkı Can Yaman’ın gerçekte gönlünü kime kaptırdığı sorularını da beraberinde getirdi!

Can Yaman, daha önce oyuncu Açelya Topaloğlu ile kısa süreli bir birliktelik yaşadı. Açelya Topaloğlu ile birlikte bir dizide de rol alan yakışıklı oyuncu en son gönlünü yakından tanıdığımız Bestemsu Özdemir’e kaptırdı! Bestemsu Özdemir bildiğiniz üzere şu sıralar TRT 1 Ekranlarında 2. bölümünü tamamlayan ve yayınlanan ilk 2 bölümüyle reytinglerde zirveye oturan Ege’nin Hamsisi dizisinde rol alıyor. Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadeniz’li ailenin hırçın kızı rolünde izlediğimiz Bestemsu Özdemir ile Can Yaman’ın ilişkisi halen sürüyor!

CAN YAMAN – BESTEMSU ÖZDEMİR AŞKINA DAİR DETAYLAR

İkili tanıştıktan kısa bir süre sonra aşka yelken açmış ve ilişkilerini açıklamışlardı. Can Yaman kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Bestemsu Özdemir ile uzun süreli bir ilişkiye devam ediyor. Yazıldığı gibi başka bir isimle flört ettiği vb. haberler ve de Demet Özdemir’le çok yakıştırılması da doğru değil. Çünkü Bestemsu Özdemir ile Can Yaman evliliğe doğru giden bir ilişkiye sahip.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı