Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Can Divit Kimdir? Can Yaman Kimdir?

Özel Haber

2 Temmuz 2018 Pazartesi 16:56:35

Son Güncelleme: 10/07/2018 13:47:01

Erkenci Kuş Can Divit Kimdir? Can Yaman Kimdir?

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir ile başrolde yer alan Can Yaman kimdir? Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakterine hayat veren Can Yaman daha önce de birçok dizide rol almıştı. Kısa sürede başarı merdivenlerini tırmanan ve oynadığı dizilerde hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile göz dolduran, genç kızların sevgilisi Can Yaman’ın hayatı, yaşam öyküsünü sizler için derledik.

Bu yazımızda Erkenci Kuş dizisinin Can Divit’i yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın özel hayatına ve yaptığı işlere değineceğiz. Çok kısa sürede dizilerin vazgeçilmez jönü haline gelen Can Yaman’a ilişkin tüm detayları bu yazımızda sizler için derledik…

Şimdilerde Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir ile başrolleri paylaşan Can Yaman, birçok dizide rol almış, kısa sürede ekranlarda vazgeçilmez bir isim olduğunu kanıtlamıştı. Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakterini oynayan yakışıklı oyuncu, 1989 İstanbul doğumludur. Ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Can Yaman, ilk ve ortaöğretimi kolejde okuduktan sonra İtalyan lisesinde lise eğitimi aldı. Yeditepe Üniversitesi Hukuk fakültesinde burslu şekilde üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra ise hayalindeki mesleği arzulayan ve oyuncu olmak isteyen Can Yaman birçok yapımda yer aldı.

CAN YAMAN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Can Yaman’ın rol aldığı ilk dizi “Gönül İşleri” oldu. Dizide parlayan ve yakışıklılığının yanı sıra oyunculuğuyla da göz dolduran Can Yaman, FOX Tv’nin kısa sürede sevilen dizisi İnadına Aşk ile kariyerinin zirvesine ulaştı. 2016 yılında TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik? dizisinde Tarık rolüne hayat veren yakışıklı oyuncu şimdi ise Star TV’nin yaz dizisi Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir ile başrolleri paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı