Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Aylin kimdir? Sevcan Yaşar yaşı boyu hayatı

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 17:52:47

Erkenci Kuş Aylin kimdir? Sevcan Yaşar yaşı boyu hayatı

Erkenci Kuş dizisinin yeni starı Sevcan Yaşar kimdir? Erkenci Kuş’un Aylin’inin yaşam öyküsü, nereli? Star Tv’nin yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’ta Aylin karakterini oynayan Sevcan Yaşar’ın eğitimi, yaşı, boyu, nereli olduğu kısacası hayatı ve biyografisini sizler için derledik. 

Star Tv ekranlarında başlayan ve başrollerini Demet Özdemir ile Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin Aylin’i kimdir? Erkenci Kuş dizisinin Aylin’ine Sevcan Yaşar hayat veriyor. Sevcan Yaşar 1990 doğumlu yani 28 yaşında. Ege Üniversitesi’nde Biyoloji okuyan Sevcan Yaşar, mezuniyetinin ardından İstanbul’a yerleşti. Hayalindeki meslek oyunculuk için de eğitim alan Yaşar, 2002’de Böyle Bitmesin dizisinde aldığı rolle dizi sektörüne ilk adımını attı. Kayıp Şehir ve Aramızda Kalsın dizileriyle kariyerinde ilerleme kaydeden Sevcan Yaşar, aynı zamanda ATV ekranlarının sevilen ve reytingleri alt üst eden dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de halen rol almaya devam etmektedir.

ATV’nin EDHO’sunun sezon finali yapmasının ardından diziden ayrılan Sevcan Yaşar, yaz dizisi Erkenci Kuş’ta Aylin Yüksel  karakterini oynayacak. İzmir’li olan güzel oyuncu 1,78 boyunda ve 62 kilo.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı