Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş Ayhan Işık kimdir? Ceren Taşçı Hayatı ve Biyografisi

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 17:40:48

Erkenci Kuş Ayhan Işık kimdir? Ceren Taşçı Hayatı ve Biyografisi

Erkenci Kuş dizisinde Ayhan Işık rolünü canlandıran Ceren Taşçı kimdir? Star Tv ekranlarının yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’ta Sanem’in en yakın arkadaşı rolündeki Ayhan Işık’ı canlandıran Ceren Taşçının hayatını, kısaca biyografisini sizler için hazırladık…

3 Temmuz Salı günü akşam saat 20.00’da 2. bölümü yayınlanacak Star Tv’nin yeni yaz sezonu dizisi Erkenci Kuş’ta Sanem rolünün en yakın arkadaşı olarak dizide Ayhan Işık rolünü oynayan Ceren Taşçı 1989’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşındaki güzel oyuncu üniversite öğrenimini Kayseri’de, Kadir Has Üniversitesi’nde Tiyatro okuyarak tamamladı. Dizi kariyerinde daha yeni yeni basamakları tırmanan Ceren Taşçı esasında tiyatro kökenli bir oyuncu. Tiyatroyu çok seven Ceren Taşçı’nın rol aldığı birçok skeç bulunuyor.

Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir’in oynadığı Sanem karakterinin en yakın arkadaşı olan ve deli-dolu bir kız görünümü çizen Ayhan Işık’ı canlandıracak Ceren Taşçı, ilk dizi deneyimini No:309 dizisi ile yaşamıştı. No:309’da da Demet Özdemir ile rol arkadaşı olan güzel oyuncu, şimdi de Erkenci Kuş’ta Demet Özdemir’le birlikte oynuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı