Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri

12 Ağustos 2018 Pazar 14:38:10

Erkenci Kuş 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Star TV ekranların reyting rekortmeni dizisi Erkenci Kuş 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlanladı. Kızma uğruna şirketi terk eden Sanem, Can’ı kapısında görünce havalara uçuyor. 14 Ağustos 2018 Salı akşamı ekranlara gelecek Erkenci Kuş dizisinin merakla beklenen tanıtımı yayında. Erkenci Kuş 8. bölüm Yeni fragmanı çıktı.

Erkenci Kuş, merakla beklenen 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş, yaz reytingleri aldı başını gidiyor. Tüm zamanların en çok izlenen yaz dizisi olan Erkenci Kuş yeni fragmanı yine ses getirdi. İşte o tanıtım.

Başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur serçeler, Bert Yenilmez, Birand Tunca ve Sevcan Yaşar gibi isimlerin yer aldığı, Salı akşamların reyting rekortmeni dizisi Erkenci Kuş 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Erkenci Kuş 8. Bölüm 2. Fragmanı!

Erkenci Kuş 8. Bölümde Neler Olacak?

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak?

Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!

Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor.

Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.

Erkenci Kuş 8. bölümüyle 14 Ağustos Salı Akşamı Star TV’de!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı