Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Star TV

Dizi Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe 00:16:24

Son Güncelleme: 26/07/2018 00:17:19

Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Star TV

Erkenci Kuş dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta salı günleri ekrana gelen Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı yayında. 31 Temmuz Salı akşamı Star TV’de ekrana gelecek yeni bölüm fragmanı büyük ses getirdi. İşte merakla beklenen o tanıtım.

Erkenci Kuş merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın yer aldığı sezonun en flaş dizisi Erkenci Kuş hayranlarının merakla beklediği fragman ortaya çıktı. Sanem karakterinin Can’a olan aşkının itirafıyla son sahnesi büyük ses getiren tanıtım kısa sürede trendlere çıkmayı başardı.

Sanem ve Can’ın yalan aşkı gerçek olma yolunda ilerleyecek çünkü Sanem Can’a resmen aşık oldu. Ailesinin de gönlünü geçtiğimiz haftalarda kazanan Can’ı beğenmesi sonrası, artık gizleyecek bir şey yok diyerek bütün itirafları beraberinde getirecek. Son sahnede Can’ın evine giden Sanem herşeyi açıklayacak. Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı 31 Temmuz Star TV’de yayınlanacak bölüm sürprizleriyle Star TV’de!

Erkenci Kuş 6. Bölüm Fragmanı – Star TV

Erkenci Kuş 6. Bölümde neler olacak? 31 Temmuz Star TV

Daha öncede eski patronunun bak gözlerinin içine ve seni seviyorum de diyerek önüne açtığı aşkı ilk başlarda Can yanlış anlasa da, yakın arkadaşı sen çok fena aşık olmuşsun lafı Sanem’i itirafa sürükledi. Sanem “daha önce hiç böyle hissetmedim, elim ayağım birbirine karışıyor” diyerek Can’dan hoşlandığını dile getirmeye çalışacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı