Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dizi Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı 23:51:51

Son Güncelleme: 12/07/2018 20:14:36

Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş dizisi 3. bölümüyle Star TV ekranlarında yine büyük heyecana sahne oldu! Erkenci Kuş 3. bölümünde heyecan ilk 2 bölüm ki gibi doruktaydı! Can ve Sanem aşkı iyiden iyiye ortaya çıkarken Can, Sanem’i yakalamaya bir adım daha yaklaştı!

Erkenci Kuş dizisi 3. bölümüyle Star TV ekranlarında yine büyük heyecana sahne oldu! Erkenci Kuş 3. bölümünde heyecan ilk 2 bölüm ki gibi doruktaydı! Can ve Sanem aşkı iyiden iyiye ortaya çıkarken Can, Sanem’i yakalamaya bir adım daha yaklaştı! Kampanya işini Can’ın ‘Albatros’ projesi alırken Can’ın kardeşi Emre Divit ve sevgilisi bu işi bozmak için ellerinden geleni yapıyor! Sanem’in kardeşi Leyla ise ajan zannedilip işten uzaklaştırıldı! Sanem’in ajanlığı ablası Leyla’nın başına patladı! Arzu Taş ise eski fotoğrafının ortaya çıkmasının ardından Can Divit’le olan işini sona erdirmek zorunda kalıyor! Emre’nin sevgilisi Aylin, Arzu Taş’ı eski şişko, çirkin ve estetiksiz fotoğrafını basına servis etmekle tehdit edince Arzu Taş onunla sözleşme imzalamak zorunda kalıyor.

ERKENCİ KUŞ 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ERKENCİ KUŞ 4. BÖLÜM KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ 

ERKENCİ KUŞ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erkenci Kuş’ta olaylar bitmek bilmiyor! Sanem ve Can aşkı doludizgin ortaya çıkmaya başlarken Albatros projesi ve Arzu Taş’ın Emre Divit’in sevgilisinin şantajı nedeniyle işi bozması yeni bölüme de yansıyacak. Erkenci Kuş 4. bölümü de yine tüm heyecanıyla ekranlarda olacak. Erkenci Kuş seyircileri şimdiden 4. bölüme gözlerini çevirdi. Şirkette Sanem’in ablası Leyla’nın ajan olmasından şüpheleniliyor! Leyla ajan olduğu gerekçesiyle işyerinden uzaklaştırılmıştı.

Leyla’nın bilgisayarında yapılan incelemede ajanlıkla ilgili ipuçlarına ulaşıldı ancak dijital temizleme programıyla profesyonelce bu delillerin silinmeye çalışıldığı da ortaya çıktı. Leyla’nın bu profesyonellikte bir ajanlık yapamayacağı düşünüldü. Can ve Sanem, Arzu Taş’la görüşmek için Ağva’ya gitti. Emre ise Sanem’e “Can ve Arzu Taş’ı bir araya getirme!” talimatı verdi. Olaylarda burada başladı. Sanem, Can ve Arzu Taş’ı görüştürmemek için elinden geleni yaptı.

ERKENCİ KUŞ 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Erkenci Kuş 4. bölümle ilgili analizimizi Sinehaber.com farkıyla yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz açıklayacağız. Erkenci Kuş 4. bölümde yine heyecanın ve eğlencenin üst düzey olacağı bir bölüm izleyeceğiz. Erkenci Kuş 4. bölümde Sanem ve Can’ın 3. bölümden de daha çok yakınlaşması ve aşklarını açığa vurması bekleniyor.

Erkenci Kuş 4. bölümüyle 18 Temmuz Salı günü akşam saat 20.00’da STAR TV ekranlarında olacak. Dizinin tutkunları şimdiden Erkenci Kuş 4. bölümü merakla bekliyor…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı