Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 10 Temmuz Star TV Sürprizi

Dizi Haberleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba 17:46:55

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:47:51

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 10 Temmuz Star TV Sürprizi

Star Tv ekranlarının sevilen yaz dizisi Erkenci Kuş’ta 2. bölüm heyecanı da bitti. Şimdi gözler 3. bölüme çevrildi. Erkenci Kuş 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erkenci Kuş dizisi 3. bölümde neler olacak? Sanem ve Can 3. bölümde ne yapacak? Sizler için Erkenci Kuş 3. bölüm analizi oluşturduk…

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın bulunduğu Erkenci Kuş dizisinin 2. bölümü de heyecanlı ve aşk dolu sahnelerle bitti! Gözler Erkenci Kuş 3. bölüme çevrildi. Seyircisini büyük bir meraka sokan dizinin 3. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 3. bölümü 10 Temmuz’da Star Tv’de yayınlanacak Erkenci Kuş dizisinin bölüm analizi. Erkenci Kuş dizisi 3. bölümünde neler olacak?

Erkenci Kuş dizisi, ilk bölümü ve ikinci bölümü itibariyle seyircisinden tam not aldı, reytinglerde de zirveye oynadı! Star Tv ekranlarının yaz dizisi olarak sunduğu Erkenci Kuş’un 3. bölümünde Can ve Sanem aşkı hangi sınavlardan geçecek? Sanem’in ailesi kızlarına yaptığı baskıyı sürdürecek mi? Tüm bu soruların cevabını yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz analiz edeceğiz. Erkenci Kuş 3. bölüm fragmanı yayınlandığı anda bu sayfada yerini alacak.

Erkenci Kuş 2. bölümde ne oldu? Erkenci Kuş 2. bölüm Fragmanı

Erkenci kuş dizisinin 2. bölümü 3 Temmuz 2018 Salı günü akşam saat 20.00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Erkenci Kuş dizisi seyircilerinin heyecan dolu geçecek bu bölümü kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı