Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 3. Bölüm Analizi – Erkenci Kuş 3. Bölüm Kamera Arkası Yayınlandı!

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 23:32:37

Erkenci Kuş 3. Bölüm Analizi – Erkenci Kuş 3. Bölüm Kamera Arkası Yayınlandı!

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin 3. bölüm fragmanı, analizi ve kamera arkası görüntülerini sizler için bir araya getirdik. Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrol olarak yer aldığı dizinin 3. bölümü 10 Temmuz 2018 Salı günü Star Tv’de ekranlarda olacak. Şimdiden 3. bölümde neler olacağını öğrenmek istiyorsanız bu haberimize göz atabilirsiniz..

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’ta 3. bölüm heyecanı yaşanıyor. 3 Temmuz 2018 Salı saat 20.00 da Star Tv ekranlarında 2. bölümüyle ekranlara kilitleyen dizinin reyting de ilk bölümdeki gibi iyi bir başarı yakalaması hatta reyting zirvesine oturması bekleniyor. Yaz dizisi olarak başlayıp normal sezonda da yayınlanması beklenen Erkenci Kuş dizisinin 3. bölüm analizini sizler için hazırladık. Erkenci Kuş 3. bölüm kamera arkası görüntüleri de yayınlandı. Erkenci Kuş dizisinin 3. bölümü 10 Temmuz 2018 Salı günü yayınlanacak. Dizinin tutkunları şimdiden 3. bölümde neler yaşanacağına kilitlenmiş durumda.

Erkenci Kuş 3. Bölüm Kamera Arkası Görüntüleri 

Erkenci Kuş dizisi, Kiralık Aşk dizisinin kopyası olmakla, senaryosunun neredeyse aynı olması nedeniyle eleştirilen hedefi haline gelmişti. Ancak seyirci Erkenci Kuş’u sevdi. İlk haftaki heyecan dolu bölümün ardından bu akşam 3 Temmuz Salı itibariyle yayınlanan 2. bölümde yine aynı heyecana sahne oldu. Dizinin 3. bölümü 10 Temmuz Salı günü saat 20.00’da Star Tv ekranlarında. 3. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda bu sayfada olacak…

Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz 3. bölüme dair 2. bölümde yaşananlar ve fragmandan elde ettiğimiz izlenimle oluşturacağımız analizimizi sizlere sunacağız. Sanem ve Can aşkı artık açığa çıkacak mı? Sanem ve Can’ı yeni bölümde neler bekliyor? Hep beraber öğreneceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı