Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı. Erkenci Kuş 2. Bölüm Analizi!

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 20:43:26

Erkenci Kuş 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı. Erkenci Kuş 2. Bölüm Analizi!

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’ta 2. bölüm heyecanı yaşanıyor. Başrollerini Demet Özdemir ile Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı! İlk bölümden büyük beğeni toplayan ve reytinglerde birinci olan dizinin 2. bölümünde ne olacağı oldukça merak ediliyor.

Konusu bir genç kızın aile baskısı sebebiyle evlenmek zorunda kalmasından dolayı hayatının aşkına doğru koşması olan Erkenci Kuş’ta 2. bölüm heyecanı yaşanıyor. Erkenci Kuş dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı! Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman olan dizinin ikinci bölümünde Sanem ve Can arasında neler yaşanacak? İkilinin aşkı 2. bölümde seyirciye nasıl yansıyacak? Seyirciler, Erkenci Kuş dizisini 2. bölümünü büyük bir heyecanla bekliyor!

Sanem kariyer mi evlilik mi konusunda ne karar verecek? Sanem ile Can aşkı nelere gebe? Sanem ailesini ikna edebilecek mi? Mevkibe ve Aysun büyük bir kavgaya tutuştular! Kavganın devamında seyirciyi nelerin beklediğini şuan için bilemiyoruz. Dizinin 2. bölümü Star Tv’de yayınlandıktan sonra tüm bu soruların cevabını öğreneceğiz. Erkenci Kuş 2. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı