Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkenci Kuş 15. Bölümde Final Yapacak iddiası Sosyal medyayı salladı

Dizi Haberleri

15 Temmuz 2018 Pazar 00:15:59

Son Güncelleme: 16/07/2018 00:03:53

Erkenci Kuş 15. Bölümde Final Yapacak iddiası Sosyal medyayı salladı

Show TV ekranlarının yeni yaz dizisi Erkenci Kuş’ta bir şok yaşanacak mı?  İlk 2 bölümüyle reytingin zirvesine oturan Erkenci Kuş dizisinin 15. bölümde final yapacağı iddiası sosyal medyada gündeme oturdu! Twitter başta olmak üzere birçok platformda Erkenci Kuş hayranları bu iddiaya isyan etti!  Peki gerçekten Erkenci Kuş 15. bölümüyle ekranlara veda mı edecek? Show TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş’la ilgili detayları sizler için araştırdık.

Show TV’nin daha yeni başlayan yaz dizisi Erkenci Kuş’ta ilk 2 bölüm büyük heyecanla geçmişti. Yayınlanan ilk 2 bölümü itibariyle büyük başarı yakalayan ve seyircisinden tam not almayı başaran Erkenci Kuş dizisi için bugün ortaya bomba bir iddia atıldı! Erkenci Kuş, 15. bölümde final mi yapacak, gerçekten 15. bölümüyle ekranlara veda mı edecek?

Erkenci Kuş dizisinin 15. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edeceği iddiası hayranlarını sinirlendirdi! Erkenci Kuş dizisinin tutkunları adeta sosyal medyada isyan başlattı! Dizinin başarılı reyting grafiği ve senaryosuyla yeni sezonda normal dönemde de yoluna devam etmesi beklenirken sürpriz bir şekilde 15. bölümle final yapacağı yönündeki iddialar Erkenci Kuş tutkunlarını sinirlendirdi!

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ GERÇEKTEN 15. BÖLÜMLE FİNAL Mİ YAPIYOR?

Erkenci Kuş dizisinin 15. bölümde final yapacağı tamamen iddiadan ibaret. Dizinin ilk 2 bölümü itibariyle reytingleri mükemmel seviyedi. Hatta geçtiğimiz güne kadar dizinin normal sezonda da yayınlanmaya devam edeceği konuşuluyordu. Bu nedenle Erkenci Kuş tutkunlarının sinirlenmesine ve üzülmesine gerek bir durum yok. Show TV kanal yönetiminden de Erkenci Kuş dizisi ile ilgili alınmış bir kararda yok. Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolleri paylaştığı dizinin 15. bölümde final yapacağı iddiaları temelsiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı