Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkan Petekkaya-Nurgül Yeşilçay davası düştü

Erkan Petekkaya-Nurgül Yeşilçay davası düştü

Magazin

10 Şubat 2017 Cuma 16:08:07

Erkan Petekkaya-Nurgül Yeşilçay davası düştü

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi olan Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında Star Tv’de ekranlara gelen dizinin şuanda ki başrolü Erkan Petekkaya ve eski başrolü Nurgül Yeşilçay arasında ki hakaret davası düştü.

Erkan Petekkaya-Nurgül Yeşilçay davası düştü

Diziden olaylı bir şekilde ayrılması sonrasında ikili arasında ki gerginlik devam etmiş, Erkan Petekkaya da Nurgül Yeşilçay’dan cep telefonu mesajı ile hakaret ettiği gerekçesi ile şikayetçi olmuştu.

İkili arasında ki tartışma mahkemeye taşındı. Hakaret nedeni ile görülen davada ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın şikayetini çekmesi sonrası da dava düştü.

Alınan haberlere göre mahkemenin hakimi de ünlü oyunculara telkinde bulundu.

Hakim Doğan Yücesoy’un, “Türkiye’nin tanınmış insanlarısınız. Bizler sizleri sevgiyle izliyoruz. Sizleri burada görmek bizi üzüyor. Davanın böyle bitmesinden dolayı ben mutluyum.” dediği öğrenildi.

Mahkemenin düşmesi sonrası Nurgül Yeşilçay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise gerginliğin sürmesine neden olacak gibi görünüyor.

Öyle ki Yeşilçay dava sonrasında, instagram hesabından avukatları ile birlikte çektiği selfie’yi paylaşırken, fotoğraf’a da “Haklı olmak pes ettirir” notunu düştü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı