Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkan Petekkaya Gold Filmle Anlaştı! Yeni dizisi ne olacak

Televizyon

10 Temmuz 2018 Salı 13:21:11

Erkan Petekkaya Gold Filmle Anlaştı! Yeni dizisi ne olacak

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Gold Filmle anlaşmaya vardı! Eskiden de birlikte çalıştığı Gold Film yapım şirketiyle tekrar çalışmaya başlayan Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi ne olacak sorusu da sorulmaya başladı. Gold Film ile Erkan Petekkaya arasındaki anlaşmayı yapımcı Faruk Turgut açıkladı. 

Türkiye’nin sayılı jönlerinden deneyimli ve yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya Gold Film ile tekrar çalışmaya hazırlanıyor. Gold Film Yapım şirketiyle daha önce de çalışan ve birçok dizi-filmde rol alan Erkan Petekkaya tekrar Gold Film şirketiyle anlaşma imzaladı. Yapımcı Faruk Turgut’un, yeni dizisinde Erkan Petekkaya’ya rol vermesi bekleniyor. Turgut’un yeni projesi oldukça iddialı olacağa benziyor.

Erkan Petekkaya’yı son olarak televizyonda Kayıtdışı dizisinde izlemiştik. Dila Hanım dizisinde de Gold Yapımla çalışan Erkan Petekkaya, yeni filmi için de Gold Film’le anlaşma imzaladı. Erkan Petekkaya’nın yeni diziyle ekranlara bomba gibi dönmesi bekleniyor. Yeni dizinin ismi, oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili henüz detaylı bir açıklama yapılmazken yapımcı Faruk Turgut iddialı bir açıklama yaparak Geçmişte yaptıklarımızdan daha iyisini yapmak için yola çıkıyoruz.’ diye ekledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı