Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erhan Yazıcıoğlu, Aşk-ı Memduh’da yaşanan skandalı anlattı

Genel

24 Ağustos 2017 Perşembe 17:54:11

Erhan Yazıcıoğlu, Aşk-ı Memduh’da yaşanan skandalı anlattı

Siyah İnci dizisinin kadrosundan çıkarılan, bundan hemen önce de sahne alması gereken Aşk-I Memduh isimli tiyatro oyununa ayıltılamadığı için çıkartılamadığından ikinci sahnesi iptal edilen oyunun bir diğer oyuncusu Erhan Yazıcıoğlu bu anları anlattı.

Erhan Yazıcıoğlu, Aşk-ı Memduh'da yaşanan skandalı anlattı

Ünlü tiyatro oyuncusu Erhan Yazıcıoğlu, meslek hayatı boyunca böyle utanmadığını ifade ederken, kulisde yaşananları ise şöyle aktardı:

“İlk perdeyi bitirdik, ikinci perdeye çıkamayacağımız anlaşılınca Volkan, ‘Baba sen bir laf et’ dedi. Sahneye çıktım, seyirciye ‘Bu sene 50 yılımı bitirdim, bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. Özür dileriz. Arkadaşımızın tansiyonu çok yükseldi, sesi de hiç çıkmıyor. İlk fırsatta telafi edeceğiz, size bir perde borcumuz olsun’ dedik. Tabii ki seyirciye hiçbir şey yansıtmadık ama seyirci kapıda bizi ‘Gerçeği söyleyin’ diyerek sorguladı. Dışarı çıkamadık. ‘Kendisi şimdi çok iyi’ dedik. Bundan sonra ne yaparız birkaç güne belli olur. Ekim ayında 10 – 12 oyun var. Ya bu kadar insanın ekmeğiyle oynadığı için durumu onun vicdanına bırakacağız, ya yerine birini bulacağız ya da oyunu kaldıracağız. Ne yazık ki, o güzelim, sahneye çıkınca devleşen oyuncunun böyle bir zaafı var. Oyun sonrası morali çoj bozuktu ama zaten Nurseli’yi görmek bile istemedim. Whatsapp grubundan dahi çıktım.”

(Medyatava)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı