Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erdal Özyağcılar ve eşi Her Şey Dahil’e konuk oldu

Televizyon

14 Şubat 2017 Salı 21:22:16

Erdal Özyağcılar ve eşi Her Şey Dahil’e konuk oldu

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Yeter dizisinde rol alan Erdal Özyağcılar ve eşi, Alişan ve Çağla Şikel’in sunuculuğunu üstlendiği 360 Tv’de ki Her Şey Dahil programına konuk oldular.

Erdal Özyağcılar ve eşi Her Şey Dahil'e konuk oldu

Birbirleri ile ilgili, “onu erkek olarak görmüyorum, “onu kadın olarak görmüyorum” diyen yılların dostları olan, iki samimi arkadaşın sunduğu program Türk sineması ve dizisinin önemli bir oyuncusunu ağırladı.

Alişan ve Çağla Şikel’in sunuculuğunu üstlendiği Her Şey Dahil’e konuk olan Özyağcılar çifti, 46 yıllık evliliği, sinema, dizi ve yarışma programları hakkında konuştular.

Özyağcılar, Türk sinemasının en önemli isimleri arasında yer alan Kemal Sunal ve Şener Şen ile çalışmanın bir onur ve ayrıcalık olduğunu söyledi.

Evde otururken, keyifle seyrettiği programında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor olduğunu belirten Özyağcılar, adanın yarışmacılarından Furkan’ı beğendiğini belirtti.

Genç olsaydım, Survivor’a katılmak isterdim diyen Özyağcılar, Esra Erol’un izdivaç programını da severek takip ettiğini ve samimi bulduğunu belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı