Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Öztürk ile Nazlı Çelik aşk yaşıyor

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 17:35:30

Engin Öztürk ile Nazlı Çelik aşk yaşıyor

Engin Öztürk ile Nazlı Çelik arasında aşk iddiaları dönüyor.

Ekranların yakışıklı oyuncusu Engin Öztürk, haber programlarının starı olarak bilinen Nazlı Çelik ile aşk yaşıyor. İddialara göre bir süredir birlikte olan ikili, son zamanlarda daha fazla yakınlaşmış ve daha fazla medya önünde durmamaya gayret göstermişti. Aralarında en az 9 yaş fark olmasına rağmen Engin Öztürk’ün fotoğraflarını Instagram sayfasından beğendiği ortaya çıkan Nazlı Çelik’in fotoğrafları beğenmesi ile birlikte aşk dedikoduları da tekrar alevlenmiş oldu.

Nazlı Çelik’in normal zamanlarda da herhangi bir şekilde magazin ekiplerine açıklama yapmaması, yine aynı şekilde son dönemde pek fazla magazin ekiplerine görünmeyen Engin Öztürk’ün bu durumu ile aşk iddialarını alevlendirdiği konuşuluyor.

Biri 31, Diğeri 40 Yaşında

Engin Öztürk henüz daha 31 yaşında genç ve yakışıklı oyuncu olmasının yanında Nazlı Çelik 40 yaşında ve aktif olarak haber programı sunan ”sunucu” olarak tanınıyor. Engin Öztürk ile sunucu Nazlı Çelik arasında herhangi bir ilişki durumu olup olmadığı gelecek haftalarda yavaş yavaşta olsa ortaya mutlaka çıkacaktır. Nazlı Çelik’in bugün bir basın açıklaması yapabileceği de tahminler dahilinde bulunuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı