Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Altan Düzyatan’dan 94 Bin TL’lik saat siparişi!

Magazin

18 Aralık 2017 Pazartesi 12:15:00

Son Güncelleme: 18/12/2017 12:16:21

Engin Altan Düzyatan’dan 94 Bin TL’lik saat siparişi!

Engin Altan Düzyatan 6 milyon TL kazancını aldıktan bir süre sonra 94 bin TL’lik markalı saat siparişi verdi.

Engin Altan Düzyatan

Diriliş Ertuğrul dizisi ile birlikte gönüllerde taht kuran ve milyonlarca lira kazanan Engin Altan Düzyatan, son olarak kendisine özel olarak bir saat siparişi verdi. Saat fiyatlarının günümüzde 10 milyon liralara kadar yükseldiği bilinirken, Engin Altan Düzyatan’ın verdiği saat siparişinin de 94 bin TL olduğu, ancak saate hemen kavuşamayacak olduğu belirtildi.

Patek Philippe Nautilus marka saati 94 bin TL ödemesini yaparak satın alan Engin Altan Düzyatan saatine kavuşması için ortalama olarak üretim aşaması dolayısı ile 2 yıl civarında bir süre beklemek zorunda kalacak. 2 yıl içerisinde yatırım anlamında 94 bin TL’lik saat üzerinden de kar elde edebilecek olan Düzyatan’ın başlıca saat koleksiyonuna 2 yıl içerisinde onlarca farklı modelin ekleneceği tahmin ediliyor.

Vakıfbank Reklamından 6 Milyon TL!

Engin Altan Düzyatan’ın daha yeni çekimleri sonlanan ve ekranlarda boy göstermeye başlayan Vakıfbank reklamından tam 6 milyon TL’lik bir kazanç sahibi olduğu, saati de bu vesile ile satın almış olduğu ifade edildi. Reklamdan aldığı 6 milyon TL ile eleştiri konusu olan Düzyatan’ın gelecekte daha pahalı saatler alıp almayacak olduğu merak konusu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı