Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Film Haberleri

7 Eylül 2017 Perşembe 13:49:48

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Türkiye ve Orta Doğu başta olmak üzere tüm Dünya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Engin Akyürek, Çağan Irmak’ın yöneteceği film için el sıkıştı.

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Yeni sezonda hangi dizi de rol alacak diye hayranlarının merakla beklediği Engin Akyürek, ters köşe yaptı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yöneteceği, Avşar Film’in de yapımcılığını üstleneceği filmde rol alacak.

Çağan Irmak, O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Gülizar isimli dizinin yönetmenliği için el sıkışmışken, yeni filmi Avşar Film’inden onay alınca, önceliğini çekeceği sinema filmine verdi.

Başrol oyuncusu olarak da oyunculuğunu çok beğendiği Engin Akyürek’e teklif eden Irmak, senaryoyu beğenen Engin Akyürek’den olumlu yanıt alınca, Gülizar’ın çalışmalarını öteledi.

Bir değişim hikayesini konu alacak olan film de Akyürek ile başrolde oynayacak ismin arayışları devam ederken, film İstanbul’un dışında bir köyde çekilecek. Film çekimlerinin planlamalarda bir değişiklik olmaması durumunda 15-20 gün içerisinde başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı