Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Akyürek Baraj Dizisinde Yer Alacak Mı? Teklif Yapıldı

Dizi Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe 10:57:53

Engin Akyürek Baraj Dizisinde Yer Alacak Mı? Teklif Yapıldı

Yeni sezonda ekranlara damga vurması beklenen Baraj dizisinin başrolü için Engin Akyürek’e teklif götürüldü! Cast çalışmaları hızla süren Baraj dizisi hangi kanalda yayınanacak? Baraj dizisinde başka hangi oyuncular yer alıyor? Baraj dizisinin senaryosu nasıl, ne zaman başlayacak? Medyapım – Yağmur Ünal yapımcılığında hazırlanan Baraj dizisi için Engin Akyürek’in ismi geçmeye başladı…

Medyapım – Yağmur Ünal yapımcılığında hazırlanan ve gelecek sezona damga vurması beklenen Baraj dizisi için kimlerle görüşülüyor? Cast çalışmaları yeni sezona çok az bir süre kala son sürat devam ederken Baraj Dizisinin Erkek başrol oyunculuğu için yakışıklı oyuncu Engin Akyürek’e teklif yapıldığı öğrenildi! Engin Akyürek, yeni sezonda Baraj dizisinde yer alacak mı?

Gelecek sezonda ekranlara damga vurması beklenen Baraj dizisinin oyuncu kadrosu, hangi kanalda yayınlanacağı ve senaryosu-konusu ile ilgili elimizde tam olarak bilgi bulunmuyor. Hakkında çok fazla detay açıklanmayan dizi için Engin Akyürek’e teklif gönderildiği ise kesinleşti. Engin Akyürek, teklifi kabul etmesi halinde gelecek sezon Baraj dizisinde yer alacak.

KAAN URGANCIOĞLU YERİNE ENGİN AKYÜREK

Baraj dizisinin Erkek Başrol oyunculuğu için daha önce Kaan Urgancıoğlu’na teklif gönderilmiş ancak anlaşma sağlanamamıştı. Şimdi de Engin Akyürek’e senaryo gönderildi. Engin Akyürek’in senaryoyu beğenmesi ve teklifi kabul etmesi halinde Baraj dizisinin erkek başrol oyuncusu olacağı öğrenildi. Gelecek sezonda dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz bilinmiyor, cast çalışmaları sürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı