Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Enes Batur’dan ”Altın Kelebek” açıklaması

Magazin

30 Aralık 2017 Cumartesi 13:22:46

Enes Batur’dan ”Altın Kelebek” açıklaması

Enes Batur kendisine verilen ödülün geri alınması ile ilgili açıklama yaptı.

Geçtiğimiz gün Hürriyet.com.tr tarafından yapılan açıklamada Altın Kelebek Instagrammer-YouTuber ödülü Enes Batur’dan geri alındığı ve ödülün geri alınmasının ardından başka bir kimseye verilmediği belirtilmişti. 5 milyon civarında takipçisi olan ve sosyal medyada da aktif olarak milyonlarca hayranı olan genç dün ödülün alınması ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Enes Batur: Bu Ödül Hiçbir Zaman Benim Demedim!

Canlı yayına çıkarak bazı açıklamalar yapan genç isim, kendisine verilen bu ödülün herhangi bir şekilde kendisinden alınmasının anlamını değiştirmediği ve tüm Enes Batur ailesine verilen ödül olduğunu ifade ederek bu konuda ödülün geri alınmasının kendisi için herhangi bir şey değiştirmediğini ifade etti.

Kendisinin her zaman yine aynı kişi olmaya ve herhangi bir şekilde değişmeyecek olduğunun altını çizen Batur, 1 ila 1.5 sene öncesinde bazı videolarında ağır konuştuğunu ancak şimdilerde yayınladığı videolarında herhangi bir şekilde bu tür ağır ifadelere yer vermediğini belirterek kendisinin küfür içeren videolar da son 1 yıldan beridir özellikle pek fazla yayınlamadığını ifade ederek kötü şeylere tavsiye etmediğini ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı