Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Enes Batur Başak Karahan’ı çabuk unuttu! Kızlarla görüntülendi İfşa

Magazin

25 Temmuz 2018 Çarşamba 18:26:36

Enes Batur Başak Karahan’ı çabuk unuttu! Kızlarla görüntülendi İfşa

Youtube’da 3.5 milyonu aşkın takipçisi bulunan Enes Batur Başak Karahan’dan ayrıldıktan sonra alemlere akıyor! Ünlü youtuber Enes Batur eski sevgilisi Başak Karahan’ı çabuk unuttu! Bir mekanda kızlarla çok yakın ve dudak dudağa görüntülenen Enes Batur ne dedi? Enes Batur’un eski sevgilisi Başak Karahan’la ilişkisi kısa süre önce bitmişti. Şimdi de yeni kızlarla görüntülendi.

Türkiye’nin Youtube’da en çok takipçisi bulunan adamı Enes Batur alemlerde! 3,5 Milyonu aşkın takipçisiyle Youtube’ın 1 Numaralı fenomeni ünlü youtuber Enes Batur’un kısa süre önce eski sevgilisi Başak Karahan’la ayrıldığı ortaya çıkmıştı! Başak Karahan’la iyi giden ilişkisini noktalayan Enes Batur’un bugün kızlarla yeni pozları olay oldu! Anlaşılan Enes Batur, eski sevgilisi Başak Karahan’ı çabuk unuttu!

Enes Batur – Başak Karahan ayrılığının ardından Başak Karahan’la Reynmen’in aşk yaşadığına dair dedikodular da yayılmaya başlamıştı! Ancak hızlı davranan Enes Batur oldu. Enes Batur, eski sevgilisi Başak Karahan’dan ayrıldıktan sonra gönlünü başka kızlara kaptırdı! Bir mekanda tanınmayan bir kızla dudak dudağa görüntülenen Enes Batur’dan şu ana kadar bir açıklama gelmedi.

ENES BATUR HIZLI ÇIKTI! 

Ünlü Youtuber’ın takipçilerinden bazıları Başak Karahan’ı bu kadar hızlı silmesine tepki gösterirken bazıları da Enes Batur’u destekledi. Enes Batur, eski sevgilisi Başak Karahan’dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye adım atmamıştı. Ünlü youtuber’ın yeni görüntülenen pozları gündeme bomba gibi düştü!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı