Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

En İyi Ben Söylerim’in jürileri belli oldu

Televizyon

22 Aralık 2016 Perşembe 05:53:18

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:15:21

En İyi Ben Söylerim’in jürileri belli oldu

Fox Tv’nin yakında başlayacak olan ses yetenek yarışması En İyi Ben Söylerim’in sunuculuğunu Çağla Şikel yaparken, jüri koltuğunda ise Serdar Ortaç ve Kibariye oturacak.

en iyi ben söylerim ses yarışması

Ocak ayında alışılmış ses yetenek yarışmalarından farklı bir format ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan En İyi Benim Söylerim’de sekiz yarışmacının aynı şarkıyı 30 saniyede paylaşarak seslendirebileceği ses yarışmasında Kibariye beğendiği sesleri koruma altına alacak jüriyi, Sertaç Ortaç ise şarkıyı seslendirenleri eleyen jüri görevini görecek.

Her hafta 9 yarışmacının 30 saniye boyunca sahnede sergileyeceği canlı performans ile sürükleyici ve bir o kadar stresli geçecek olan bu süreçte yarışmacılar birinci olmak için yarışacaklar. Jüri tarafından her hafta yalnızca 2 yarışmacı koruma altına alınabilecek ve koruma altına alınanlar elenenemeyecekler. Performanslar gerçekleştirildikten sonra içlerinde ki en kötü performansı sergileyecek olan 3 yarışmacı seyirciler tarafından elenebilecek. Bir sonraki hafta ise Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve farklı müzik tarzlarından (Pop-Arabesk-Jazz-Thm-Tsm) seçilecek olan 3 yarışmacı (toplamda 45) yarışmaya katılacak.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı