Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Kaya Yılbaşın’da Green Pub’da sahne alacak

Magazin

22 Aralık 2016 Perşembe 17:20:33

Son Güncelleme: 22/12/2016 17:22:29

Emre Kaya Yılbaşın’da Green Pub’da sahne alacak

Dın Dın, Yapboz, Esaret, Apayrı, Teşekkür Ederim, Benimsin ve Sorma gibi şarkılarıyla tanınan Emre Kaya yılbaşında Sakarya’da Green Pub adlı mekanda sahne alacağını söyledi.

emre kaya yılbaşında sakaryada sahne alacak

2016 yılında 29.Uluslararası Tüketici Güvenliği Zirvesi, Cumhuriyet Okulları Ödülleri ve Evol’s Angels Dergisi ödüllerinde Yılın en iyi erkek pop şarkıcısı ödülüne layık görülen 1985 İzmir doğumlu şarkıcı Emre Kaya, yeni yıla Türkiye’nin önemli turizm noktalarından biri olan Sakarya’da gireceğini duyurdu. Emre Kaya’nın, yeni yıl konserinde eğlence mekanlarından Green Pub’da sahne alacak.

Sakarya’da bulunan Green Pub’dan gelen teklifi kabul ettiğini belirten Emre Kaya, “Yeni yıla Sakarya’da gireceğim için çok heyecanlıyım. Ülkemizin her köşesi cennetten bir parça, her yöremizin insanı ayrı bir değerdir. Sakarya’nın da benim yanımda önemli bir yeri var. Gelen yeni yıl teklifleri arasından Sakarya’yı tercih etmemin nedeni de bu yörenin sanata ve sanatçıya verdiği değeri bildiğim içindir. Şimdiden Sakaryalı sevenlerime sevgilerimi gönderiyor, yeni yılda birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı