Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Kaya Whitefest 2017’de sahne alacak

Magazin

10 Ocak 2017 Salı 14:20:53

Emre Kaya Whitefest 2017’de sahne alacak

Başarılı popçu Emre Kaya, 15 Ocak ve 9 Şubat tarihleri arasında Uludağ’da düzenlenecek olan gençlik festivali Whitefest 2017’de müzik severlerle buluşacak.

Emre Kaya Whitefest 2017'de sahne alacak

Emre Kaya, festivalin bu yılki bölümünün son dönemlerin en çok konuşulan festivali olacağını söyledi ve “Bu festival çok konuşulur” dedi.

Yakışıklı popçu, 15 Ocak-9 Şubat tarihleri arasında Uludağ’da düzenlenecek gençlik festivali ‘Whitefest 2017’de sahne alacağını duyurdu. Kaya, festivalin bu yılki bölümünün son dönemlerin en çok konuşulan festivali olacağını söyledi. İstanbul Blue Night Event’ta 25 Ocak’ta, gece 00.00’da sahnede olacak olan Emre Kaya, 4 saat boyunca en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek. Emre Kaya’nın festival konserine dansçıları da eşlik edecek.

Ünlü popçu, festival için heyecanlı olduğunu söyleyerek, “Uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir organizasyon. Whitefest 2017, çok konuşulacak bir festival olacak. Ekibim ile birlikte festivale özel hazırlık yaptık. Bir sanatçı giyim-kuşamına gösterdiği özen kendisine olduğu kadar karşısındaki kitleye gösterdiği saygıdır.

Biz sanatçılar her zaman göz önünde ve rol model olduğumuz için gerek özel yaşamımıza gerekse giydiklerimize özen göstermeliyiz” dedi.

Emre Kaya, zaman zaman tarzının taklit edildiğini söyleyerek, “Beni taklit etmeleriyle ilgili hiç rahatsızlık duymuyorum, aksine mutlu oluyorum. Çünkü güzel bulunanlar taklit edilir ve taklitler her zaman aslını yaşatır” şeklinde konuştu. Yetkililer 12 binden fazla gencin Whitefest 2017’ye katılacağını belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı