Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Altuğ için Tuğba Melis Türk iddiası

Magazin

25 Mart 2017 Cumartesi 15:14:16

Emre Altuğ için Tuğba Melis Türk iddiası

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ’un adı farklı farklı güzeller ile yan yana getirilmeye devam ediyor. En son, Buse Narcı ile aşk dedikodularına adı karışan Emre Altuğ’un şimdi de gönlünü güzel oyuncuya kaptırdığı iddia edildi.

Emre Altuğ için Tuğba Melis Türk iddiası

Emre Altuğ’un, pek çok dizi de konuk oyuncu olarak yer alan, son olarak da Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Katherina karakterini canlandıran Tuğba Melis Türk’den çok etkilendiği iddia edildi.

Takvim’de yer alan habere göre, Emre Altuğ, Türk’ün uzun süredir birlikte olduğu Tolga Kumova ile ilişkisini sonlandırdığını öğrenmesi sonrasında harekete geçmiş.

KARŞILIK BULAMAMIŞ

Tolga Kumova’nın Avustralya’da yaşaması, Türk’ün ise Türkiye’de kariyer planları olması ilişkilerinin bitmesinin nedeni oldu. Daha önceden de tanıdığı Tuğba Melis Türk’ün, Kumova’dan ayrıldığını öğrenen Emre Altuğ, güzel oyuncu ile yakınlaşmaya çalışmış.

Daha önce de klibinde oynattığı güzel oyuncu ile kısa süre öncede Sağlık Bakanlığı için çekilen reklam filminde de bir araya gelmiş. Reklam filmleri çekiminde set ekibi’de Altuğ’un Türk’e olan ilgisini farketmiş.

KARİYERİME ODAKLANMAK İSTİYORUM

Türk’ün yakınında ki isimlere, Emre Altuğ’un bu ilgisi ile ilgili olarak da, “Şimdilik yeni bir ilişkiye hazır değilim. Benim için şu an öncelik, uğruna Tolga’dan bile ayrılmayı göze aldığım kariyerim” dediği iddia edildi.

ÇOK ETKİLENDİM

Emre Altuğ’un ise buna rağmen pes etmediği, hatta “Tuğba, son zamanlarda beni en çok etkileyen kadın” dediği söyleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı