Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Akbaba resmen Galatasaray’da

Genel

7 Ağustos 2018 Salı 16:14:48

Emre Akbaba resmen Galatasaray’da

Galatasaray Emre Akbaba transferidne mutlu sona ulaşmak üzere. Son dakika gelen bilgilere göre Galatasaray, Emra Akbaba’yı resmen açıklayacak. Emre Akbaba transferi sonrası Galatasaray’da Belhanda’nın satılması gündemde. İşte Galatasaray’da son dakika transfer gelişmesi.

Transfer döneminin en çok konuşulan ismi Emre Akbaba, resmen Galatasaray’da! Başakşehirle Alanyaspor görüşmesinden sonra kulüple görüşmeye gelmeyerek Galatasaraylı duruşuyla taraftarın çok istediği Emre Akbaba Galatasarayla anlaştı. Galatasaray Alanyaspor’la oturduğu masadan da mutlu olarak ayrıldı ve bu transfer artık gerçekleşti diyebiliriz.

Hem Başakşehir, hem Fenerbahçe’den gelen tekliflere, Ben Galatasaraylıyım diyerek Metin Oktay duruşu sergileyen Akbaba gelecek sezon Sarı Kırmızılı formayı giyecek. Emre Akbaba transferi müjdesini, dün 24 saatte açıklanacak diyen Galatasaray Medya ilişkisi sorumlusu transferin bittiği resmen duyurdu!

Emre Akbaba 3.2 Milyon Dolar Bonservisle Galatasaray’da!

Galatasaray Emre akbaba transferini resmen bitirdi. Sarı Kırmızılı ekip bu transfer için Alanyaspor’a 3.2 Milyon Euro ödeme yapacak. Galatasaray Emre Akbaba transferi sonrasında, Belhanda’yı satmaya kararlı gibi duruyor.

Emre akbaba Alanyaspor kulübüne, “Beni bırakın, 1 yıl sözleşmem var. Gelecek sezon ücretsiz olarak gidebilirim Galatasaray’a” sözleri sonrası Alanyaspor bu transferi resmen onayladı ve 3.2 Milyon Euro’yu kasasına koydu.

Emre Akbaba için KAP açıklaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı