Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emrah Karaduman’ı bıçaklayan Enis Duman serbest bırakıldı

Özel Haber

12 Mart 2017 Pazar 00:32:17

Emrah Karaduman’ı bıçaklayan Enis Duman serbest bırakıldı

Eskişehir’de bir otelin önünde, Emrah Karaduman’ı bıçaklayan, Aleyna Tilki’ye platonik olarak duygular besledildiği belirtilen Enis Duman adındaki şahıs serbest bırakıldı.

Emrah Karaduman'ı bıçaklayan Enis Duman serbest bırakıldı

Bugün gerçekleşen olayda, Emrah Karaduman’ı ve şoförünü yaralaması sonrası yakalanan Enis Duman, çıkarıldığı mahkeme de adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkma yasağı koyularak serbest bırakıldı.

Magazin gündemini sarsan, bestekar ve dj Karaduman, bugün Eskişehir’de bir otelin önünde o sıralar kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanarak ağır yaralanmıştı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırılarak ameliyata alınan ve ameliyatı iyi geçerek yoğun bakıma alınan Duman’ı yaralayan şahıs artık serbest.

33 yaşında ki zanlı yakalanarak, Çarşı Polis Merkezi Amirliğine götürülmüş, ardından da sağlık raporu için hastaneye götürülmüştü.

Hastane de gazetecilerin “Niçin bıçakladın” sorularına yanıt vermeyen zanlı, daha sonra adliyeye götürüldü. Ve görülen mahkemesinde adli kontrol kararı ve yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı