Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emrah Karaduman’dan sevenlerine müjdeli haber!

Magazin

19 Mart 2017 Pazar 13:00:37

Emrah Karaduman’dan sevenlerine müjdeli haber!

Başarılı müzisyen Emrah Karaduman, kısa süre önce iş için gittiği Eskişehir’de, yakın dostu Aleyna Tilki’ye platonik olarak aşık E.D isimli bir kişi tarafından bıçaklanarak, yoğun bakıma alınmıştı.

Emrah Karaduman'dan sevenlerine müjdeli haber!

Ameliyatı başarılı geçen Emrah Karaduman ile ilgili müjdeli haberi de Aleyna Tilki, hastane ziyareti sonrasında hastane önünde muhabirlere vermişti.

O süreçten bu yana hastanede tedavisi devam eden Emrah Karaduman, sosyal medya hesabından hayranlarını sevindirecek bir mesaj paylaştı.

İyi olduğunu, yakında taburcu olacağını söyleyen Karaduman, paylaştığı mesajına ise ‘Direkten Döndük’ diyerek başladı.

“Eşsiz dualarınız ile hayati tehlikeyi birkaç gün önce atlattım çok şükür. Sizlerden gelen öyle güzel şeyler okuyorum ki.. Bu eşsiz mesajları Allah’ım her hak eden insana kazasız belasız okumayı ve hissetmeyi nasip etsin. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bana mükemmel bakıyor. Her gün çok çok daha iyiye gidiyorum. 3 güne de taburcu olurum gibi… İyi ki vardınız, iyi ki varsınız.. sevgi ve saygılarımla..”

Notunu düşen Emrah Karaduman’ın bu paylaşımı kısa sürede büyük beğeni toplarken, hayranlarına da rahat bir nefes aldırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı