Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emina Sandal’dan boşanma iddialarına yanıt!

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 18:46:16

Son Güncelleme: 21/12/2017 17:12:11

Emina Sandal’dan boşanma iddialarına yanıt!

Emina Sandal ile Mustafa Sandal çiftinin ne zaman boşanacak olduğu açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde ülkesi Sırbistan’a gitmiş olan ve daha sonrasında Türkiye’ye geri dönen Emina Sandal bugün magazin ekiplerine bir açıklama yaparak son durumun detaylarını anlattı. Sosyal medya üzerinden attığı durum bildirimlerinin söz konusu herhangi bir şekilde eşi Mustafa Sandal’a değil tüm erkeklere gönderilen bir mesaj olduğunu açıkladı. Tüm erkeklerin eşlerine ve kadınlara daha fazla değer ve ilgi göstermesi gerektiğine değinen Emina Sandal, bununla birlikte boşanma iddialarına da yanıt verdi.

Parmağında yüzük olmadığı konusunda yapılan açıklamaların doğru olmadığını, ilk günden beridir hiçbir şekilde Emina Sandal ile Mustafa Sandal olarak kendilerinin yüzük takmadıklarını belirten Sandal, kendisinin çok geniş hayran kitlesi olduğunu açıkladı.

”Ne Olacağını Allah Bilir, Şuan Söz Konusu Değil!”

Emina Sandal ile Mustafa Sandal çiftinin boşanma iddiaları hakkında da ilk yorum yine bir numaralı isim Emina Sandal’dan geldi. Sandal, boşanma gibi bir durumun şuan söz konusu olmadığını, ne olacağının ve en hayırlısının Allah tarafından bilinecek olduğunu belirterek bir nevi aralarında sorunlar olduğunu da doğrulamış oldu. Çiftin ne zaman boşanacak oldukları konusunda bir süredir büyük bir merak söz konusu idi ve para dolayısı ile boşanacak oldukları iddia ediliyordu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı