Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emina Sandal’dan beklenmeyen Instagram paylaşımı

Magazin

18 Aralık 2017 Pazartesi 17:33:55

Son Güncelleme: 18/12/2017 16:32:59

Emina Sandal’dan beklenmeyen Instagram paylaşımı

Mustafa Sandal ve Emina Sandal boşanma iddialarını bir nevi doğruluyor.

Ünlüler dünyası yeni dönemde Mustafa Sandal ve Emina Sandal arasında yaşanacak olan boşanma davasını bekliyor. Çift adeta 9 yıldır evliliğin ardından son zamanlarda gerek sözlü olarak gerek ise sosyal medya üzerinden olmak üzere bir taraftan boşanacak iddialarına yanıt veriyor, bir taraftan sırrını da koruyor. Emina Sandal boşanma iddiaları ile ilgili olarak kesinlikle böyle bir durumun olmadığını ifade ederken Mustafa Sandal ise bu durumu %100 olarak doğrulamasa da durumun söz konusu olduğunu adeta yaptığı açıklamalar ile doğruluyor.

Kayınvalide Tülin İleri tarafından yapılan açıklamada da çiftin boşanma aşamasında oldukları iddia ediliyor. Emina Sandal durumun söz konusu doğru olmadığını belirtirken bugün Mustafa Sandal’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile bir nevi bu boşanmayı doğruladığı iddia edildi.

Söz Paylaştı

Instagram hesabından bir söz paylaşan Emina Sandal ise yine aynı şekilde ”insanlara gösterdiğim sevgi ve saygının aynısının onlar tarafından bana da gösterileceğini beklemek hayatta en büyük hatalarımdan birisi oldu” benzeri bir söz paylaştı. Bu sözlerin ardından boşanma yorumları yağarken Sandal çiftinin özel hayatları konusunda konuşmak istemedikleri belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı