Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elimi Bırakma tekrarı hangi günler yayınlanacak

Dizi Haberleri

19 Temmuz 2018 Perşembe 17:20:12

Elimi Bırakma tekrarı hangi günler yayınlanacak

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elini Bırakma, tekrar ve yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Akşam saat 20.00’da yayınlanan yeni bölümleriyle ekranlara kilitleyen Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman, hangi günler yayınlandığı da dizi tutkunları tarafından merak ediliyordu. Bu yazımızda Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümlerini ne zaman hangi gün izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Aksiyon ve Dramın iç içe geçtiği TRT 1 Ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma, heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlardaki yerini alıyor. Peki Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümlerini hangi günler ne zaman izleyebilirim? Kadrosunda Alina Boz gibi genç ve yetenekli oyuncuları barındıran TRT 1 dizisi Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün yayınlanacağı henüz belli olmadı diyebiliriz. TRT 1’in yayın akışının tam olarak oturmasıyla Elimi Bırakma dizisinin hangi günler tekrar bölümlerinin yayınlanacağını daha net şekilde öğrenebileceğiz. Sinehaber farkıyla Elimi Bırakma tekrar bölümleri hangi gün yayınlanır? sorusunu cevaplayacağız.

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

TRT 1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma yeni bölümüyle 22 Temmuz Pazar günü saat 20.00’da yayınlanacak. Şimdiden Elimi Bırakma tutkunlarının büyük heyecan ve merakla beklediği yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmandan da bir takım analizler yaptık ancak nelerin olacağını 22 Temmuz akşamı hep birlikte göreceğiz, yeni bölümde de heyecan ve macera hiç eksik olmayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı