Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elimi Bırakma dizisi Neden Tutmadı! Final mı Yapacak

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 11:47:49

Elimi Bırakma dizisi Neden Tutmadı! Final mı Yapacak

TRT 1 ekranlarında yayın hayatını sürdüren Elimi Bırakma dizisi final mı yapıyor? Dizinin çok yoğun bir şekilde dram içermesi nedeniyle eleştirilen Elimi Bırakma dizisi yayınlanan ilk bölümünde istediği reytingi elde edemedi! Reytinglerde başarısızlığa uğrayan dizinin final yapabileceği konuşuluyor! Elimi Bırakma dizisi ne zaman final yapacak? Sizler için araştırdık…

TRT 1 ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Elimi Bırakma, ilk bölümüyle büyük bir şok yaşadı! Dizinin yayınlanan ilk bölümünde reytinglerde çok gerilerde kaldığı görüldü. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Dolunay Soysert, Alp Navruz ve Seray Gözler gibi isimlerin yer aldığı Elimi Bırakma dizisi ilk bölümde yaşanan bu başarısızlığın ardından final mi yapacak? Elimi Bırakma dizisinin geleceği ne olacak, dizi bitiyor mu? Erken final mi yapıyor?

Uzun süredir merakla beklenen ve TRT ekranlarında tanıtımları, fragmanları epeydir dönen Elimi Bırakma dizisi, ilk bölümüyle hayal kırıklığına uğradı. İlk bölümüyle reyting sıralamasında hem TOTAL hem de AB listesinde alt sıralarda kalan ve umduğunu bulamayan Elimi Bırakma dizisi büyük şok yaşadı! Total reyting listesinde 8., AB listesinde 11. olan dizinin erken final yapacağı konuşulmaya başladı bile!

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİ BİTİYOR MU?

Oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Alina Boz ve Dolunay Soysert gibi isimleri bulunduran dizinin ilk bölümde aldığı bu başarısız sonuç dizi ve oyuncu hayranlarını üzmeye yetti. Alp Navruz hayranları merakla bekledikleri Elimi Bırakma dizisinin ilk bölümüyle hayal kırıklığına uğradı. TRT 1’in Elimi Bırakma dizisi için nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. Dizinin 3. veya 4. bölümüyle erken final yaparak yayın hayatını noktalayabileceği bile konuşuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı